275/35 R20 LM005 102W XL TL LAML BLIZZAK BRIDGESTONE - Goma Dimri

26107
282.00
357.96
Ju kurseni: 75.96
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Kjo gomë dimri ofron performancë të jashtëzakonshme në borë dhe akull, përveç kapjes dhe frenimit më të mirë në lagësht në klasë.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 275/35 R20
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 102
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : W (270 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj