275/40 R20 LM005 106V XL TL LAML BLIZZAK BRIDGESTONE - Goma Dimri

15091
227.63
283.09
Ju kurseni: 55.46
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Bridgestone Blizzak LM005 u jep drejtuesve kontroll të plotë në të gjitha kushtet e dimrit. Dimrat po bëhen më të paparashikueshëm, me reshje të reja ekstreme, temperatura të shpeshta nën zero dhe reshje bore në disa zona për herë të parë në vite. Kjo gomë dimri ofron performancë të jashtëzakonshme në borë dhe akull, përveç kapjes dhe frenimit më të mirë në lagësht në klasë.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 275/40 R20
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 106
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h)


Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj