295/35 R21 LM005 107V XL TL LAML BLIZZAK BRIDGESTONE - Goma Dimri

15124
252.28
311.70
Ju kurseni: 59.42
Në stok
eGjeta
+383 48 380 380
Bej nje pyetje

Bridgestone Blizzak LM005 gives drivers full control in all winter conditions. Winters are becoming more unpredictable, with new rainfall extremes, frequent sub-zero temperatures and snowfall in some areas for the first time in years. This winter tyre delivers outstanding snow & ice performance in addition to best in class wet grip and braking.

Përcaktimi i madhësisë së gomave : 295/35 R21
Indeksi i kapacitetit të ngarkesës : 107
Simboli i kategorisë së shpejtësisë : V (240 km/h)

Nuk u gjetën komente

Përfito nga Zbritjet
Bestsellers Bestsellers
Dërgesë e shpejtë dhe me cilësi të lartë

Dërgesë në të gjithë vendin

Sigurimi i cilësisë dhe shërbimit

Ne ofrojmë produktet me cilësi të lartë

Paguaj me 12 KESTE

Paguaj me këste deri në 12 muaj